Ayuda de rodats Rodats SEPA help Rodats Statistics help Rodats User help

Logros del Rodats Team en la temporada 2013 en competiciones oficiales

 

 

Els resultats obtinguts pels atletes de l’equip Rodats Competició per a la Federació Catalana han estat:

Alba García Patiño

Campionat d’Espanya

  • Campiona d’Espanya Femení de Battle  categoría Junior
  • Campiona d’Espanya Femení de Classic categoría Juvenil
  • 3ª a Salt sense rampa Femení al campionat d’Espanya
  • 7ª Al Campionat d’Espanya speed slalom categoría junior

Copa d’Espanya

  • Campiona d’Espanya Femení de Battle  categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • Campiona d’Espanya Femení  de Classic categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • Campiona Speed Slalom Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • Campiona de Jam Femení de la Copa de España
  • Campiona de Salt sense rampa Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • Campiona de la copa d’Espanya speed slalom categoría juvenil

 

Alex Pujadas Fernández-Cordeiro

Campionat d’Espanya

  • 3º a Battle Masculí Junior al Campionat d’Espanya
  • 4º a Classic Masculí Junior al Campionat d’Espanya
  • 11º Al Campionat d’Espanya speed slalom categoría absoluta

Copa d’Espanya

  • Campió de la copa d’Espanya de Classic masculí categoría Aleví
  • Campio de la copa d’Espanya battle categoría Aleví
  • Campió de la Copa d’Espanya speed slalom categoría Aleví
  • 4º a Speed Slalom Masculí a la categoría absoluta de la Copa d’Espanya
  • 5º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 9º a Battle Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

Anna Pujadas Fernández-Cordeiro

Campionat d’Espnaya

  • 2ª a Classic Femení juvenil al Campionat d’Espanya
  • 9ª Al campionat d’Espanya salt sense rampa categoría absoluta
  • 9ª Al campionat d’Espanya speed slalom categoría junior

Copa d’Espanya

  • Campiona de la copa d’Espanya Classic categoría infantil
  • Campiona de la copa d’Espanya speed slalom categoría infantil
  • Campiona de Jam Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • Campiona a la copa d’Espanya battle categoría infantil
  • Campiona de la copa d’Espanya salt sense rampa categoría infantil
  • 3ª a Speed Slalom Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 3ª a Salt sense rampa Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 4ª a Battle Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 4ª a Classic Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

 

Marta Pujadas Fernández-Cordeiro

Campionat d’Espanya

  • 3ª a Classic Femeni juvenil al Campionat d’Espanya
  • 7ª Al Campionat d’Espanya salt sense rampa categoría absoluta
  • 5ª Al campionat d’Espanya speed slalom categoría junior

Copa d’Espanya

  • Campiona de Jam Mixta a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 2ª A la Copa d’Espanya Classic categoría Juvenil
  • 2ª a Salt sense rampa Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 2ª a Speed Slalom Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 3ª a Classic Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 6ª a Battle Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

Jawad García Patiño

Campionat d’Espanya

  • 5º Al Campionat d’Espanya Classic categoría Junior
  • 9º Al campionat d’Espanya speed slalom categoría Absoluta
  • 10º Al campionat d’Espanya salt sense rampa categoría absoluta

Copa d’Espanya

  • Campió a la Copa d’Espanya Classic categoría infantil
  • Campió a la Copa d’Espanya salt sense rampa categoría infantil
  • Campió a  la Copa d’Espanya speed slalom categoría Infantil
  • 1 a la Copa d’Espanya Battle categoría infantil
  • 5º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 6º a Salt sense rampa Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 7º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 12º a Battle Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

Jhan Marcos

Campionat d’Espanya

  • 3º (no computable per nacionalitat Peruana) al campionat d’Espanya Battle categoria Junior masculí
  • 3º (no computable per nacionalitat Peruana) al campionat d’Espanya Classic categoria Junior masculí
  • 6º al Campionat d’Espanya speed slalom categoría absoluta

Copa d’Espanya

  • Campió de Jam Mixta a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 3º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 3º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 2º A La copa d’Espanya salt sense rampa categoría junior
  • 3º A la Copa d’Espanya Battle categoría junior
  • 4º a Battle Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 11º a Salt sense rampa Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 4º a Salt amb rampa Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 10º a Derrapatges Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

Pol Morata Sarasa

Campionat d’Espanya

  • 6º Al campionat despanya Classic , categoría junior

Copa d’Espanya

  •  2º A la copa d’Espanya speed slalom categoría infantil
  • 2º A la copa d’Espanya Classic categoría infantil
  • 7º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 10º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

Carla Oliete Sánchez

Copa d’Espanya

  •  Campeona de la copa d’Espanya de classic femení categoría aleví
  • 1 de la copa d’Espanya speed slalom femení categoría aleví
  • 9ª a Classic Femeni a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 13ª a Speed Slalom Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

 

Carlos Guirao Capistany

Copa d’Espanya

  • 2º A la copa d’Espanya Battle senior
  • 5º a Battle Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 5º A la Copa d’Espanya Battle Categoría senior
  • 13º a Derrapatges Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 10º A la copa d’Espanya Classic senior
  • 17º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 28º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 18º A la copa d’Espanya Speed slalom senior

 

César Alexis Sánchez Espinoza

Copa d’Espanya

  • 3º A la Copa d’Espanya Classic categoría Senior
  • 5º A la Copa d’Espanya speed slalom categoría senior
  • 8º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 12º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 13º a la copa d’Espanya salt sense rampa senior
  • 20º a Salt sense rampa Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 12º a Derrapatges Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 14º A la copa d’Espanya speed slalom categoría senior

 

 

Adelin Stoleriu

Copa d’Espanya

  • 3º A la Copa d’Espanya Battle categoría Senior
  • 5º A la Copa d’Espanya Classic Categoría Senior
  • 6º a Battle Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 11º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 7º A la Copa d’Espanya battle Categoría Senior

 

Irakli Makhararshvili

Copa d’Espanya

  • 2º A la Copa d’Espanya speed slalom categoría senior
  • 6º A la copa d’Espanya Battle categoría senior
  • 7º A la Copa d’Espanya Classic categoría Senior
  • 9º a Battle Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 13º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 9º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 13º A la copa d’Espanya salt sense rampa senior
  • 20º a Salt sense rampa Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 17º A la copa d’espanya speed slalom categoría senior

 

Jordi Bonet Palau

Copa d’Espanya

  • 13º A la copa d’Espanya de salt sense Rampa senior
  • 13º A la copa d’Espanya speed slalom categoría Senior
  • 7º A la Copa d’Espanya derrapatge categoría senior
  • 8º a Derrapatges Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 9º A la copa d’Espanya de speed slalom categoría Senior
  • 20º a Salt sense rampa Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 22º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

Albert Ravell Benada

Copa d’Espanya

  • 19º a Classic Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 11º a Speed Slalom Masculí a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 14º a la copa d’Espanya speed slalom masculí categoría senior

 

Mariela Torrissi

Copa d’Espanya

  • 12ª a Battle Femení a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 7ª a Classic Femeni a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 7ª a Speed Slalom Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 2ª a la Copa d’Espanya Speed Slalom categoría senior
  • 5ª A la Copa d’Espanya Batle categoría senior

 

 

Irene Perdiguero Pascual

Copa d’Espanya

  • 16ª a Classic Femeni a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 16ª a Speed Slalom Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 7ª a la Copa d’Espanya Speed slalom categoría senior

 

 

Lara Perdiguero Caramazana ( Última prova com a independent)

Copa d’Espanya

  • 2ª de la Copa d’Espanya speed slalom categoría junior
  • 2ª de la Copa d’Espanya de Classic categoría Junior
  • 8ª a Classic Femeni a la categoría Absoluta de la Copa d’Espanya
  • 8ª a Speed Slalom Femení categoría Absoluta de la Copa d’Espanya

 

* Salvo error de transcripción

Share/Save